Politsei

Küsimus: Kui ma jään lätis või leedus alkoholijoobes juhtimisega vahele, kas siis see karistus kehtib ka eestis?09.04.2014

Tere,
Kui ma jään lätis või leedus alkoholijoobes juhtimisega vahele, kas siis see karistus kehtib ka eestis?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Täpset vastust selle info pinnalt anda ei ole võimalik.
Eesti karistusregistrisse seda karistust ei kanta.
Eestis ei arvestata seda karistust korduvuse määramisel.
Kui Teile määratakse karistus, siis see tuleb ära kanda, piiriületus ei kaota määratud karistust.