Politsei

Küsimus: Kuidas vabaneda internetihuligaanist, kes ei varjagi, et kontrollib kogu minu konto kasutamisega seotud tegevust?27.03.2014

Kuidas vabaneda internetihuligaanist, kes ei varjagi, et kontrollib kogu minu konto kasutamisega seotud tegevust? Tema tegevus on seda haigem (demonstreerib täiesti ülbelt oma kohalolekut), et olen vanem naine, kes toimetab internetis väga tavapäraste asjadega.
Tema tegevus on kestnud juba pikemat aega ja otsin nõu, kuidas selle inimese tegevust oleks võimalik blokeerida, ja samuti võimaluse korral see isik tuvastada.
Olen ette tänulik Teie nõuannete eest.

Vastus: Oksana Luik, juhtivkorrakaitseametnik (veebikonstaabel), Politsei- ja Piirivalveameti korrakaitsepolitseiosakond, www.politsei.ee

Kirjutage palun minu e-posti aadressile oksana.luik@politsei.ee. Nii saan Teile soovitusi anda ning vaatame koos, kuidas blokeerida häirivat kasutajat.