Politsei

Küsimus: Kas peaksin esitama kaebuse politsei töö peale, kui 2007. aastal esitatud avaldus on lihtsalt kadunud?03.03.2014

Kirjutasin 2007. aastal politseile avalduse. Nüüd aga sain teada, et seda ei uuritud, kuna avaldust pole olemas. Avaldus lihtsalt kadus ära. Kas peaksin esitama kaebuse politsei töö peale? Kuidas on võimalik, et politseile kirjutatud avaldust pole nende sõnul olemas?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Selleks, et antud juhtumisse selgust tuua, tuleks Teil jah esitada kaebus. Saate seda teha näiteks e-posti, saates kaebuse aadressile ppa@politsei.ee, või posti teel, saates paberkandjal kirja elukohajärgsesse prefektuuri.