Politsei

Küsimus: Kas päevasel ajal võib ainult angel-eye tüüpi tuledega sõita või peavad koos lähituledega põlema?14.02.2014

Tere,
Kas päevasel ajal võib ainult angel-eye tüüpi tuledega sõita või peavad koos lähituledega põlema? Tean, et udutuled+angel eyes tuled võib küll, aga kindlat vastust ma sellele küsimusele kusagilt ei leidnud.
Aitäh!

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sõidukil olevad tuled peavad vastama tehase poolt kehtestatud nõuetele. Nn angel-eye on reeglina ääretuli, seega võib neid kasutada koos päevasõidutuledega või lähituledega.