Politsei

Küsimus: Kus on võimalik näha liiklusrikkujate trahvisaajate nimekirja?20.01.2014

Kus oleks võimalik näha liiklusrikkujate nimekirja või olemasolevaid rikkumisi? Kas on olemas mingi konkreetne leht, kus on näha rikkujad? Ei oska kusagilt leida, kuid hädasti oleks vaja! Lisaks sellele, kui on olemas konkreetne leht, kas seal on ka kirjas rikkumised summaliselt?
Tänades.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Vajaliku info leiate siit: http://www.rik.ee/et/karistusregister .

Iga inimese kohta eraldi tuleks teha päring ning seda tuleb ka põhjendada. See on tasuline teenus. Seal väljastatud dokumendis on olemas trahvid, mis on vähemalt 200 euro suurused, seega kõiki liiklusrikkumisi Te ei leia.

Pikka nimekirja kõikide rikkujatega eraisikutele vaatamiseks olemas ei ole.