Politsei

Küsimus: Milline karistus mind ootab Soomes avaliku korra rikkumise eest?16.01.2014

Joobe seisundis juhtus selline asi, et üritasin tänaval taksot saada aga taksojuht hakkas ära sõitma, mina aga koputasin taksole tagaluugi peale ja sellest olevat taksole mõlk tulnud.

Vastus: Oksana Luik, juhtivkorrakaitseametnik (veebikonstaabel), Politsei- ja Piirivalveameti korrakaitsepolitseiosakond, www.politsei.ee

Soomes ja Eestis kehtivad erinevad seadused. Küsimusega, mis karistus võib Teid oodata Soomes toimepandud rikkumise eest,
soovitan pöörduda Soome politsei poole - http://poliisi.fi/