Politsei

Küsimus: Mis ajast on rohelise vahtralehe kasutamine vabatahtlik?17.12.2013

Kas rohelise vahtralehe kasutamine nüüdsest vabatahtlik?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Ei ole, kehtiva seaduse järgi on selle kasutamine kohustuslik. Tegemist on seaduse muudatuse ettepanekuga, mis saadeti alles kooskõlastusringile ning on teadmata, kas see sellisena kindlasti vastu võetakse ja veelgi enam, pole teada, mis ajast see kehtima hakkab.