Politsei

Küsimus: Kuidas käib Venemaalt inimese küllakutsumise protseduur?04.12.2013

Tervist,
Kuidas käib Venemaalt küllakutsumise protseduur reaalses elus, kaua see asjaajamine käib ja kui pikaks ajaks viisa antakse?
Kas inimene saab sealt ka omal käel viisat taotleda, näiteks ilma reisibüroo vahenduseta, soovib lihtsalt Eestisse reisida ja kas sellisel juhul on viisa saamine Eestisse võimalik.
lugupidamisega

Vastus: Oksana Luik, juhtivkorrakaitseametnik (veebikonstaabel), Politsei- ja Piirivalveameti korrakaitsepolitseiosakond, www.politsei.ee

Infot viisa taotlemise ja viisataotluse menetlemise kohta leiate Välisministeeriumi lehelt: http://www.vm.ee/?q=node/4897