Politsei

Küsimus: Kas kuskilt oleks võimalik saada mingi kogus helkureid, et neid liiklemise käigus jagada neile, kellel veel ei ole?18.11.2013

Tere,
kas politseist (või kuskilt mujalt) oleks võimalik tasuta saada karp helkureid selleks, et saaksin maapiirkonnas, asulavälistel pimedatel teedel jm neid jagada inimestele, kes kõnnivad tee pervel ilma helkurita ja keda pole praktiliselt pimedas nähagi?
Sõidan autoga päris palju sellistes kohtades ning hirm tuleb peale, kui äkki märkad helkurita inimest komberdamas sinu ees. Heameelega jääksin autoga seisma ning ulataksin sellele inimesele helkuri ja paluksin tal seda kanda nii tema enda kui autojuhtide turvalisuse pärast.

Vastuse eest ette tänades,

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Ei oska kahjuks öelda, kus kohast oleks võimalik see karp tasuta saada. Politseist karpi helkureid paraku tasuta ei saa.