Politsei

Küsimus: Kas politsei saab väljastada uue relvaloa teise aadressiga?18.11.2013

Tere
Kui relvaluba on mingil põhjusel politseisse hoiule võetud ja hiljem tekib küsimus, et kas see on seesama relvaluba, kas politseil on kuidagi võimalik hoiulevõetud relvaloa asemel välja printida teine relvaluba, kus pilt ja kõik andmed on samad ainult relvade asukoha aadressi on muudetud. Asi selles, et mäletan aadressi, mis kirjutasin avaldusele kui relvaluba taotlesin, kuid ei mäleta aadressi, mis oli väljastatud relvaloa peal. Siis sattus relvaluba politseisse ja praeguseks on relvade asukoha aadress seal teine kui relvaloa väljastamise avaldusel.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Relvade hoiukoha aadressist tuleks lubadeametnikke lihtsalt teavitada.