Politsei

Küsimus: Kus ma saaksin internetis vaadata oma liiklustrahve ja kas seal on ka välismaal toimud kohta andmeid?09.10.2013

Tere,
Palun öelge, kus interneti aadressilt ma saaksin vaadata oma liiklustrahve, siis kui on toimunud välgatus või midagi muud näiteks videosalvestus jne? Ja kas välismaal juhtunud korrad on ka selle saidi pealt näha? Kuna nagu olen aru saanud, ei saada Politsei enam posti teel teateid nende kohta ja ma ei soovi sattuda inkasso kätesse!
Ette tänades!

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Karistusandmed kanatakse karistusregistrisse, mille väljavõtet on võimalik tellida. Täpsem info siit: http://www.rik.ee/et/karistusregister. Mujal riigis saadud karistused sinna registrisse ei kandu.

Kiiruskaamera trahvi kättetoimetamise kohta leiate info siit: http://www.politsei.ee/et/nouanded/kiiruskaamerad/trahviteate-kattetoimetamine/
Kõige kindlam viis kiiruskaamera trahvi kättesaamiseks on aktiveerida enda @eesti.ee e-posti aadress ja suunata see Teie poolt kasutavale e-postile.