Politsei

Küsimus: Kas politseil on õigus sõidutada oma sõiduki tagaistmel jaoskonda viit noorukit?11.09.2013

Kas politseil on õigus sõidutada viit noorukit tagaistmel jaoskonda, põhjendades, et kõik patrullid on väljas?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Ei ole õigust taoliselt liiklusseadust rikkida. Kui vaja, tuleb abijõude lihtsalt kauem oodata. Kui taoline asi juhtus, võite sellest täpsemalt teada anda maarja.punak@politsei.ee aadressile ning ma edastan selle sisekontrollile.