Politsei

Küsimus: Mida teha, kui mind süüdistatakse alusetult ukse lõhkumises?04.09.2013

Mida peaksin ette võtma, kui mind süüdistatakse ukse lõhkumises, aga ma ei ole seda teinud. Tõepoolest kunagi ähvardasin ukse ära lõhkuda, kuid ma ei ole seda teinud.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui Teile on esitatud kahtlustus siis võib arvata, et Teie vastu on kogutud piisavalt tõendeid mis viitavad Teile kui teo toimepanijale. Teil on võimalik esitada omapoolne vastulause enne väärteootsuse koostamist või väärteootsus selle kättesaamisel kohtus vaidlustada.