Politsei

Küsimus: Mida ette võtta kui plekimõlkimise süüdlase osas ei saa pooled kokkuleppele ja politseid õigel ajal ei kutsutud?15.08.2013

Kui on toimunud liiklusõnnetus ning politseid pole välja kutsustud, vaid on sõidetud minema selleks, et plekimõlkimisest anda teada oma kindlustuseandjale järgmisel päeval. Hiljem pole aga kokkuleppele saadud süüdlase osas, kas siis on võimalus pöörduda ka eksperdi poole, kes koostaks ekspertiisi akti, mis aitaks tuvastada avarii tekkemehhanismi põhjal ning eksperdi arvamusele tuginedes ka süüdi oleva isiku? Pean silmas olukorda, kus pooled süüdistavad üksteist ning tõenduslikku materjali pole piisavalt.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,

Selle eksperdi poole peaks pöörduma kindlustusfirma.