Politsei

Küsimus: Mida pean eelnevalt tegema, kui olen fotograaf ja soovin klientidest tehtud pilte oma kodulehele üles panna?09.08.2013

Tere,

Kui olen fotograaf ja soovin klientidest tehtud pilte (nii täisealistest, lastest kui ka imikutest) oma kodulehele riputada. Mis ma pean selleks eelnevalt tegema?

Tänud vastuse eest,

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Selleks tuleb Teil täiskasvanutelt saada kirjalik luba enda ja nende laste piltide avalikustamiseks. Rohkem infot leiate Andmekaitse inspektsiooni kodulehelt www.aki.ee ja juhendite all on Kaamerate juhend. Edu!