Politsei

Küsimus: Kas tavakodanikul on võimalik näha enda kohta politseisse tehtud avaldusi?31.07.2013

Tere
Oleks suur soov teada, kas minu kohta on tehtud mingeid avaldusi ja kas mina näen neid kuskilt?
Tänan vastamast!

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Teil on õigus teha politseisse teabenõue selle kohta koos põhjendusega, milleks seda informatsiooni vajate. Ise Te neid avaldusi kuskilt ei näe. Samas, kui Teie kohta on tehtud avaldus, mis selgelt on seotud süüteo toimepanemisega, siis politsei võtab Teiega kindlasti ise ühendust.