Politsei

Küsimus: Kuhu peaksin teatama kodulehe sisse "häkkimisest"?28.06.2013

Sooviks teada sellist asja, et kas on võimalik kuhugi teatada kodulehe häkkimisest ja kelle poole ma peaksin sellise teatega üldse pöörduma? See on siiski ju kuritegu - seega peaks olema mul võimalus sellest kuhugi teatada?

Vastus: Oksana Luik, juhtivkorrakaitseametnik (veebikonstaabel), Politsei- ja Piirivalveameti korrakaitsepolitseiosakond, www.politsei.ee

Avalduse korrarikkumise kohta võite esitada politseile. Lisainfot IT-kuritegude kohta leiate siit - http://www.politsei.ee/et/nouanded/it-kuriteod/