Politsei

Küsimus: Kas vesipiibu ja vesipiibu söe ostmiseks peab olema 18-aastane?22.05.2013

Kas vesipiibu söe ostmiseks peab olema vähemalt 18-aastane? Samamoodi, kas vesipiibu enda ostmiseks peab ka olema 18?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Ei pea. Tegemist ei ole alaealistele keelatud tootega. Piibutubakaga on teine lugu, seda alaealine poest osta ega omada seaduse järgi ei või.