Politsei

Küsimus: Mida ette võtta, kui sõber järjest tihedamalt käib läbi inimestega, kes kõik koos kanepit suitsetavad?10.05.2013

Mida teha, kui sõber järjest tihedamalt käib läbi inimestega, kes kõik koos kanepit suitsetavad? Iseseisvalt ta ei hangi seda, kuid nendega koos seltskonnas küll. Samas on nendel inimestel väga suur mõju tema üle, sõprus nendega kaalub üles kõik muu. Kas see võib olla kanepi toimest, et talle nii väga nendega koos meeldib olla, kohe igal õhtul. Ise nad seda narkootikumiks ei pea, mulle seletab ka, et pole mingi narkootik, pole mingit sõltuvust tekitavat efekti ja selles osas on teda võimatu ümber veenda. On sellepärast palju tülisid olnud. Leiab, et probleem on minus, kuna ei lase tal sõpradega suhelda (st kanepit tõmmata) ärritub ka kergemini, kuigi on alati äkiline olnud.

Vastus: Oksana Luik, juhtivkorrakaitseametnik (veebikonstaabel), Politsei- ja Piirivalveameti korrakaitsepolitseiosakond, www.politsei.ee

Kui olete mures sõbra pärast, siis soovitan lugeda:
http://www.narko.ee/sobra-parast/