Politsei

Küsimus: Kuidas saab infot oma trahvidest ja nende tasumisest?09.05.2013

Tervist :)
Küsimus selline, et sain kunagi kolm trahvi, ükski vist makstud ei ole, vanemale küll raha andsin, et too ära maksaks, aga ei tea kas maksis.
Kust ma saan näha seda? Mis tehakse, kui mul makstud pole?
Põhiküsimus: Tahan minna mopeedi arvele võtma ja enda nimele teha, aga kuna mul on kolm trahvi kaelas, kas mul on siis võimalik teha seda enda nimele või võetakse võla katteks käest ära?

Tänud

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Esmalt tasuks kontrollida leheküljelt http://www.ametlikudteadaanded.ee/ kas Teie suhtes on täitenõue või mitte. Kui ei ole, siis ei ole ka probleeme.