Politsei

Küsimus: Kas on võimalik tagasi võtta politseile perevägivalla kohta tehtud avaldust?18.04.2013

Tere. Kas on võimalik tagasi võtta politseile perevägivalla kohta tehtud avaldust?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

See ei ole tavapärane praktika. Samas ei ole sellest kirjast tulenevalt võimalik välja selgitada asjaolusid, miks Te seda avaldust enam ei soovi esitada, seega soovitan Teil ühendust võtta selle üksuse või menetlejaga, kellele avaldus kirjutati, ning täpsustada edaspidist juba nendega.