Politsei

Küsimus: Kas on võimalik saada infot kriminaalkaristuse ära kandnud isiku teo kohta?24.04.2013

Kas mul on võimalik saada kuskilt infot oma aja ära istunud kriminaalide kinniistumispõhjuste kohta?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Võimalikkus oleneb vajadusest. Lihtsalt uudishimu rahuldamiseks on ainuke võimalus otsida avalikke kohtulahendeid www.riigiteataja.ee lehelt.