Politsei

Küsimus: Kuidas vabaneda nutitelefonis kogemata aktiveeritud "perioodilisest sisuteenusest"?09.04.2013

Tere,
kasutasin oma nutitelefoni internetis liiklemiseks ning ilmselt vajutasin kusagile liiga palju ning liitusin "Perioodilise sisuteenusega", millega seonduvad numbrid: 88005057175; +7985444063; 13015; 13017. Kaks esimest olid märgitud abistavate telefonidena ning viimastelt kahelt numbrilt tulid sõnumid.
Ehk olete varem tegelenud samade numbritega ja teate, kuidas sellest teenusest vabaneda?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Perioodilisuse sisuteenuste korral tuleb nendest loobumiseks saata vastav lõpetav sõnumi, mis tavaliselt koosneb sõnast STOP ja teenuse nimest. Teenuse nimed aitab Teil välja selgitada Teile teenust pakkuv operaator. Nime kaudu saate juba täpsemalt internetis välja selgitada, mis teenusega on tegemist ja kuidas lõpetavat sõnumit saata.