Politsei

Küsimus: Mida teha, et kustutada oma konto YouTube'is?04.04.2013

Mul on Youtube'is tehtud umbes 5 aastat tagasi kasutaja, kus on mul mitmeid videosid. Ma sooviks väga seda kasutajakontot eemaldada, aga selleks on mul vaja parooli, mida ma ei mäleta ja sama lugu on e-mailiga mille abil omale Youtube konto lõin. Mul pole paroole ja Youtube'is pole kohta kuhu sellisest murest kirjutada. Loodan, et saate aidata!

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Lugedes YouTube foorumit, siis tõepoolest, sellisel juhul on kontoga raske midagi teha.
Ühte võimalust soovitatakse korduvalt: http://www.youtube.com/forgot_username
Kui e-posti aadress ei ole meeles, siis trüki siia erinevaid võimalikke aadresse ja kui mõni ühtib, saadetakse sellele e-kiri kasutajanimega. Sel juhul on olemas kasutajanimi ja e-postiaadress ja sulgemine enam nii keeruline ei ole. Lihtsaimaks viisiks oleks kasutajanime ja e-posti aadressi kaudu uus parool küsida ja siis sisse logides konto kustutada.