Politsei

Küsimus: Kas luulusalvei (Salvia divinorum) kasvatamine ja tarbimine on Eestis keelatud?25.03.2013

Tere,

Sooviksin teada kas Salvia Divinorumi kasvatamine ja tarbimine on Eestis keelatud?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sotsiaalministri 18. mai 2005. a määruse nr 73
«Narkootiliste ja psühhotroopsete ainete meditsiinilisel ja teaduslikul eesmärgil käitlemise ning sellealase arvestuse ja aruandluse tingimused ja kord ning narkootiliste ja psühhotroopsete ainete nimekirjad»
lisa 1 alusel ei ole salvia divinorum sellesse nimekirja kantud. Seega ei ole tegemist keelatud ainega.