Politsei

Küsimus: Kas kodulehe kujundust tohib nö kopeerida, järgi teha?18.03.2013

Tere.
Ilmselt on palju teilt küsitud, et kas veebilehti on lubatud järgi teha. Mitte küll süsteemi aga pigem välimus ja muu sinna juurde kuuluv.
Olen märganud nii mitmeid saite, mis vahepeal lausa naerma ajavad.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Paljud sellised kujundused on nn põhjad, mida müüaksegi paljudele kasutajatele. Samuti on veel suurem osa neist täiesti tasuta alla laetavad. Seetõttu võibki juhtuda, et sama kujundust kasutab 3 saiti. Seni kuni kujunduse autori õiguseid ei rikuta, on selline tegevus lubatud.