Politsei

Küsimus: Mida saaksin teha, et minu nõusolekuta pandud pilt geni.com lehelt maha võetaks?03.10.2012

Tere! Mida teha, kui mulle täiesti võõras inimene on varastanud minu pildi facebookist ja pannud selle geni.com lehele üles, väites seal, et olen ta eksabikaasa. Ma ei tunne seda inimest. Mida saaksin teha, et mu pilt geni.com lehelt maha võetaks. Ma ei tea, kuidas saada kontakti selle lehega.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Ainus, mille oskan Teile anda, on misconduct@geni.com. Sinna saate kirjutada loata pildi kasutamisest ja valest olematust seosest selle inimese "puuga". Kui sealt ei tule vastust, võite küsida nõu andmekaitseinspektsioonist, kuna nemad tegelevad rikkumistega seoses piltide keelatud kasutamisega. Edu!