Politsei

Küsimus: Auto kadunud, kelle poole peaksin pöörduma?24.11.2011

Tere,
Mul kadus auto ära. Andsin asja politseisse. Kust kohast oleks võimalik teada saada, kas auto on kätte saadud või ei ole? Kui autot ei ole kätte saadud, siis sellisel juhul kellega rääkima peaks? Kuna isik, kes autoga ära kadus, istub vanglas. Politsei poolt ka tagasiside selle kohta puudub. Lugupidamisega

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Selle murega peaks pöörduma jaoskonda, kuhu avalduse esitasite või kui teate kontaktandmeid, siis otse selle ametniku poole, kes Teiega antud juhtumi raames tegeles.