Politsei

Küsimus: Kuhu kirjutada kahetsuskirja liikluseeskirjade rikkumise eest?19.04.2016

Jäin Tartus politseile vahele b-kat piiratud juhtimisõigusega sõites ilma, et oleks kõrval olnud seaduslik juhendaja. Sooviks kirjutada kahetsuskirja kuid ei tea kuhu või kelle.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Kahetsuskirja võite edastada louna@politsei.ee aadressile, kindlasti lisage juurde enda andmed ja väärteoprotokolli number ning juhtumi lühikirjeldus. Seda tuleks teha kindlasti esimesel võimalusel ja enne 15 päeva möödumist.