Politsei

Küsimus: Kas firma autot hakatakse kinni pidama, kui kaotasin juhtimisõiguse enda autoga, aga olen kasutajana kirjas ka firma autol?14.04.2016

Kaotasin juhtimisõiguse 3 kuuks sõites enda autoga. Kas märge jääb ka firma autole, millel olen märgitud kasutajaks, kuid millega sõidab igapäevaselt minu ülemus? Kas on võimalus, et firma autot hakkatakse kinni pidama?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kas on võimalus, et firma autot peatatakse kontrolliks - jah see võimalus on alati olemas. Kas firma autole jääb märge - ei jää.