Politsei

Küsimus: Mida nüüd teha, kui andsin politseile vale telefoninumbri?20.04.2016

Eelmine reede jäin alkoholijoobes politseile vahele, võeti andmed ja kutsuti vanemad ning öeldi, et esmaspäeval võetakse ühendust, telefoninumbrit öeldes ajasin paar numbrit segi, ning praegu (esmaspäeval) pole veel ühenfust võetud, mida ma peaksin tegema ja mida ootama?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Kirjutage enda prefektuuri e-postiaadressile, kes Te olete, millal süütegu toimus ning edastage oma õige telefoninumber. See saadetakse edasi menetlejatele.