Politsei

Küsimus: Kas ma saan sisse astuda sisekaitseakadeemiasse, kui mul on vend kriminaalkorras karistatud?19.04.2016

Tere, mul on kriminaalkorras karistatud vend kelmuse eest, kas ma saan sisse astuda sisekaitseakadeemiasse?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Saate küll, lähedase isiku karistatus Teie sissesaamist ei mõjuta, kui Te vestluse ajal just antud süütegu heaks ei kiida. Sel juhul võib vastuvõtukomisjonil tekkida õigustatud kahtlus, kas Te sobite sellele erialale, kuhu kandideerite.