Politsei

Küsimus: Kas on mingi võimalus 15-aastasel koos täiskasvanuga minna klubisse pereliikme kontserdile?19.04.2016

Tere!
Olen 25-aastane ning sooviksin koos oma 15-aastase vennaga minna pereliikme bändi kontserdile, mis toimub Rock Cafes. Kontserdil on vanusepiirang 18 aastat. Kas on mingi võimalus, et koos saatjaga on võimalik 15-aastaselt seadusekuulekalt klubisse siseneda?
Aitäh vastuse eest!

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Jah, politsei poole pealt on kõik ok, kui alaealisel on öisel ajal olemas saatja. Küll aga tuleks vastav erand küsida klubilt, mis ei ole kohustatud nii noort inimest klubisse sisse laskma, kui on kuulutanud välja peo vanusepiiranguga 18aastat.