Politsei

Küsimus: Kas kasutajal on veel võimalik joobes ja lubadeta sõidu eest konfiskeeritud liisingule kuuluv auto tagasi saada?14.04.2016

Tere. Ilma lubadeta juht sõitis joobes olekus autoga, mis on võetud liisingusse. Auto omanik on liisingufirma. Hetkel on auto politsei poolt ära võetud kohtuotsusega. Kas juhil on veel kuidagi võimalus see auto omale tagasi saada?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Ka konfiskeeritud liisinguautod müüakse enampakkumise korras maha.