Politsei

Küsimus: Kas on võimalik üldse kunagi politseisse tööle saada, kui olen kunagi kiriminaalkorras karistatud?04.02.2016

Tere,

Tahaks teada, kas on võimalik üldse kunagi politseisse tööle saada, kui olen kunagi kiriminaalkorras karistatud?

Lugupidamisega

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

See sõltub kuriteos.

PPVS
§ 40. Isikud, keda ei võeta politseiteenistusse

Teenistusse ei võeta isikut:
1) keda on karistatud tahtlikult toimepandud kuriteo eest, olenemata karistusandmete kustutamisest;