Politsei

Küsimus: Kas 17-aasta tagune poevargus võib veel kuskil politseiregistris olla?04.02.2016

Tere! Tegin karistusregistrisse päringu enda kahe väärteo kohta, kuid vastuseks tuli, et neil pole neid vanu andmeid arhiivis ka. Tegu siis poevargusega ja toimus see u 17a tagasi ja olin siis alla 14a vana. Sooviks teada, kas kuskil politsei andmebaasis on need asjad olemas ja kas ma saan teha nende kohta päringu? Ette tänades

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Päringu saate teha vastavalt siinsetele juhistele: https://www.politsei.ee/et/organisatsioon/teabenoue/ Selles päringus saate ka küsida milliseid andmeid Teie poolt toime pandud õigusrikkumiste kohta PPA omab.