Politsei

Küsimus: Kas helkuri mittekandmise eest saadud trahv takistab esmaste juhilubade omandamist ja autokooli minemist?04.02.2016

Sain üleeile politseipatrullilt helkuri mittekandmise eest 40€ trahvi. Olen 17-aastane. Muid karistusi ega väärtegusid pole mul varem olnud. Tahtsin minna suvel autokooli. Kas see helkuritrahv mõjutab kuidagi autokoolis toimuvat?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

See trahv ei takista lubade tegemist.