Politsei

Küsimus: Kas ma võin lahtiselt jooksvat koera pildistada?23.02.2016

Kas ma võin lahtiselt jooksvat koera pildistada, et pilt hiljem kohalikule omavalitsusele esitada või ei tohi, kui koeraomanik pole sellega nõus? Osa koeraomanikke laseb oma koeri lahtiselt ilma rihmata joosta.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Jah, võib küll. Varasem juhend ütleb, et lemmiklooma pildistamiseks ei ole luba vaja küsida. http://www.targaltinternetis.ee/wp-content/uploads/2015/12/Fotod.pdf