Politsei

Küsimus: Kas teise relva soetamiseks on vajalik teha uus eksam teisele relvale ja kas on ka vajalik uus tervisetõend?21.12.2015

Tere.
On olemas kehtiv relvaluba püstolile, mida kasutan enesekaitseks ja laskespordis. Tahaksin soetada vintraudset püssi laskespordi jaoks. Kas mul on nüüd vajalik teha uus eksam teisele relvale ja kas on ka vajalik uus tervisetõend?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Uut tervisetõendit ei ole vaja, kuna kehtiv on olemas. Teooriaeksamit samuti sooritama ei pea, küll tuleb sooritada relva tundmise ja laskmise test.