Politsei

Küsimus: Mida teha, kui sain teate krediitkaardiga tasumise kohta, kuid pole sellist kulutust teinud?21.12.2015

Sain teate Facebooki kontole, et olen tasunud mängu rakendusele ühe tunni jooksul neli makset. Kasutades mu ettevõtte krediitkaarti andmeid. See summa (üle 800€) on mu ettevõtte kontolt broneeritud.
Kuidas sellisel juhul käituda. Tegemist on minu jaoks vargusega.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee