Politsei

Küsimus: Kas eraisik võib öösel kodust varem poest ostetud viina müüa?17.11.2015

Tere! Minu naaber ostab poest hulgi viina ja müüb seda siis poe kinnioleku ajal eriti õhtuti soovijatele. Mure on selles, et ka minu mees on käinud sealt ostmas, kuigi olen naabrile korduvalt rääkinud, et talle ei müüks. Kas selline tegevus on lubatud? Ja mida teha, et ta selle lõpetaks?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sellisest tegevusest soovitan teavitada Maksu- ja Tooliametit. http://www.emta.ee/?id=21925