Politsei

Küsimus: Kas koerte haukumise puhul on tegemist avaliku korra rikkumisega?29.10.2015

Kas koerte haukumise puhul on tegemist avaliku korra rikkumisega kui lähinaaber peab koeri ja koerad hauguvad nii öösel, kui päeval ja puhata ei saa?
Kes peaks juhumeid menetlema ja millise seaduse alusel, kas politsei või kohalik omavalitsus?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Tegemist on pigem loomapidamise nõuete rikkumisega. Menetlejaks on kohalik omavalitsus.