Politsei

Küsimus: Kas meil on keelatud laatadel natsisümboolika müümine, nt haakristiga lipukesed, tassid, kiivrid?05.10.2015

Kas meil on keelatud laatadel natsisümboolika müümine, nt haakristiga lipukesed, tassid, kiivrid. Luige laadal nägin seda just.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Lühike vastus on, et müümine ei ole keelatud. Probleeme valmistab see, et kus ja mis võtmes neid lippe ja sümboleid kasutatakse.