Politsei

Küsimus: Kas see on võimalik, et inimesel on load ajutiselt ära võetud, aga politsei olevat lubanud sõita üksnes tööle ja tagasi?12.10.2015

Tere
tahtsin küsida, et kas selline asi on võimalik, et mu naise vennal võeti load 6 kuuks ajutiselt ära purjus peaga auto juhtimise eest ja ta ise väidab, et politsei lubab tal autoga tööle sõita aga kuhugi mujale ei tohi sõita? On selline asi võimalik? Ta ise räägib et on.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Ei, selline asi ei ole võimalik. Teie naise vend on millestki kas väga valesti aru saanud või ei räägi tõtt. Kui ta läheb autod juhtima, võite sellest teada anda numbril 112.