Politsei

Küsimus: Kas siledaraudsele lisaks vintraudse relva muretsemiseks pean sooritama uuesti eksami ja kas vaja ka uut tervisetõendit?12.10.2015

Tere.
Soovin soetada siledaraudsele lisaks vintraudset relva. Kas pean sooritama uuesti eksami ja kas on vaja ka uut tervisetõendit?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui Teil on kehtiv relvaluba olemas, siis uus eksam ja tervisetõend ei ole vajalikud.