Politsei

Küsimus: Kas politseil on õigus või kohustus isiku kainerisse paigutamisest teavitada tema tööandjat?01.09.2015

Kui politsei peab kinni ja viib kainenema joobes isiku, siis kas politseil on õigus ja kohustus helistada tööandjale ja teavitada juhtunust? Joobes isik viibis väljaspool tööruume, ei olnud ohtlik ega rikkunud korda.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Puudub nii õigus kui ka kohustus seda teha. See on töötaja ja tööandja vaheline küsimus.