Politsei

Küsimus: Kas võin omada ja edasi müüa kunagi leitud vintpüssi lukukoda?01.09.2015

Mul juba iidsetest aegadest on nurgas seisnud vene vintpüssi lukukoda. Kas selle omamine on legaalne ja kas ma võin seda edasi müüa? Ammu leitud kuskilt ning nüüd leidsin üles, oleks soov see maha parseldada kellelegi.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee