Politsei

Küsimus: Kuhu pöörduda, kui mul on video, millel on näha, kuidas ilma vilkuriteta politsei auto kihutab?03.07.2015

Tervist!
Kuna olen üsna tihe liikleja, näen üsna tihti kuidas politsei autod (ilma vilkuriteta) ületavad kiirust. Siinkohal ma ei räägi kiirusest +5 üle, vaid olen näinud korduvalt, kus on olnud +20 ja isegi rohkem. Sellest juba rääkida on iseenesest nõme, sest politsei peaks just eeskujuks olema. Kuidas on see reguleeritud ning kui mul on asi video peal, kas mul oleks võimalik sellega kuhugi pöörduda?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

PPA organisatsioonina on samuti huvitatud, et selliseid juhtumeid ei oleks. Politseinike võimalikke rikkumisi uurib sisekontrollibüroo. Edastage info koos videoklipi ning enda andmetega aadressile ppa@politsei.ee, pealkirjaks võite panna "Info sisekontrollibüroole".