Politsei

Küsimus: Mida saaksin ette võtta, et ei peaks kuulma ja taluma naabrite seksielu ning muude tegevuste hääli?16.06.2015

Mul on väga delikaatne küsimus. Probleem algab sellest, et maja, kus elan, kostab väga läbi ja kõik naabrite tegevused on kuulda, justkui toimuks need minu korteris. Mida teha, kui minu alumised naabrid seksivad väga valjuhäälselt, kõik need koledad häälitsused ja karjed, mis minu korterisse kostuvad, on väga häirivad ja ebameeldivad, eriti veel öisel ajal, aga ka muul ajal häirivad. Arvan, et see ei ole normaalne, et mina olen sunnitud oma kodus naabrite intiimsetest tegevustest osa saama? Kas sellisele probleemile oleks mingit lahendust või soovitust?
Lugupidamisega murelik elanik.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Paraku Politsei- ja Piirivalveameti ei saa keelata Teie naabritel suguelu elamist ja selle juures häälitsemist. Parim mida Teile soovitada saab, on naabrite teavitamine probleemist.