Politsei

Küsimus: Mis seaduse ja paragrahvi alusel sekkub Politsei- ja Piirivalveamet lahendama liiklusõnnetust?04.06.2015

Mis seaduse ja paragrahvi alusel sekkub Politsei- ja Piirivalveamet lahendama liiklusõnnetust?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

tegemist on liiklusseaduse § 263 lg 1.

§ 263. Menetlus

(1) Käesoleva seaduse §-des 201–261 sätestatud väärtegude kohtuväline menetleja on Politsei- ja Piirivalveamet.